UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Ewolucja", "Boga nie ma", "Nie potrzebuję religii i prawa, bo mam swój rozum", "Wierzący to zacofane ciemniaki", "Komunizm to najlepszy ustrój", "Komunizm to miłość i równość", "Albo nauka, albo Bóg" - znam te bajki ateistów. Wszystkie są kiepskie.