Wybrany wątek opinii

Zawsze zadziwia mnie ta łatwość, z jaką ludzie wierzący w rodzące dziewice i gadające węże, innych nazywają głupcami. ..
łaciatyreks (2019.06.20)
@łaciatyreks - I po co tak kłamiesz? Nikt z wierzących nikogo nie wyzywa od głupców.
(2019.06.20)
Za to wierzysz w invitro i tv pingwiny z madagaskaru :)
(2019.06.21)
Powrót do komentarzy