Wybrany wątek opinii
Zawsze zadziwia mnie ta łatwość, z jaką ludzie wierzący w rodzące dziewice i gadające węże, innych nazywają głupcami. ..
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
@łaciatyreks - I po co tak kłamiesz? Nikt z wierzących nikogo nie wyzywa od głupców.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Za to wierzysz w invitro i tv pingwiny z madagaskaru :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0