Wybrany wątek opinii
Posłuchajmy twoich bajek
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
"Ewolucja", "Boga nie ma", "Nie potrzebuję religii i prawa, bo mam swój rozum", "Wierzący to zacofane ciemniaki", "Komunizm to najlepszy ustrój", "Komunizm to miłość i równość", "Albo nauka, albo Bóg" - znam te bajki ateistów. Wszystkie są kiepskie.
Do moderacji
Odpowiedz
12
6