Wybrany wątek opinii

Posłuchajmy twoich bajek
b0ss (2019.06.20)
"Ewolucja", "Boga nie ma", "Nie potrzebuję religii i prawa, bo mam swój rozum", "Wierzący to zacofane ciemniaki", "Komunizm to najlepszy ustrój", "Komunizm to miłość i równość", "Albo nauka, albo Bóg" - znam te bajki ateistów. Wszystkie są kiepskie.
(2019.06.20)
Powrót do komentarzy