106
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Janusz, ty i twoja grazyna możecie być spokojni. Każda religia chroni niepełnosprawnych.
(2019.06.20)
Słusznie
(2019.06.20)
Z jakiej twojej, ty nic nie masz, a podatek który płacisz za swoją nędzną pracę wystarczał by psu na 1 tydzień suchej karmy. Nie popisuj się więc.
(2019.06.20)
@Ewa65 - miejsce kosciola jest na miejscu, mylisz pojecia, i nie mow mu gdzie jego miejsce bo ty chyba swoje pomylilas es
(2019.06.20)
Dlatego nic nie mam, bo kasa poszla na kk.
(2019.06.20)
A1 koło Torunia zablokowana -wszyscy wolą wyjechać
df (2019.06.20)

info

2  
  7
to trzeba było nie chlać to byś miał
(2019.06.20)
Jak chcą sobie wierzyć to niech sobie wierzą, ale dlaczego muszą te małe, niewinne dzieci indoktrynować?!
obrzydliwe (2019.06.20)
Co to człowieku porownujesz jakis tam komunistow do Boga. Przygotuj sie na nastepne 2000 lat . jeszcze nie pojąłes co w życiu najwazniejsze?
(2019.06.20)
:) ty byś wolał sobie poindoktrynowac? Nikt nikogo na siłę do kościoła nie ciągnie.
(2019.06.20)