A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@łaciatyreks - I po co tak kłamiesz? Nikt z wierzących nikogo nie wyzywa od głupców.
No proszę, niby Bóg nie istnieje, a ateistów doprowadza do wrzenia i wzbudza w nich chęć do walki z Nim. Skoro nie istnieje, to po co się tak nim przejmujecie?
@RobertKoliński - Pomylony jestes. Na szczescie tacy jak ty sami sie wykluczaja z kosciola :D i to jest w tym najlepsze
@RobertKoliński - Zawsze zadziwia mnie, jak ateiści, którzy wymyślili komunizm i wymordowali w bestialski sposób 100 mln ludzi, mówią o tym, że to religie są złem. To by było nawet zabawne, gdyby nie ta śmierć 100 mln niewinnych istnień ludzkich, oraz niezliczona ilość torturowanych i prześladowanych.
Znowu zabobony! Więcej tolerancji. Tylko parady równości z kolorową tęczą powinny blokować elbląskie ulice,
pokażcie w Piśmie Świętym gdzie jest to święto
@Niehejter - znajdź dobrego psychiatrę
@RobertKoliński - Lewacki BŁAZNIE jak będziesz konał nie proś o księdza i ostatnie namaszczenie.
Jeśli to wszystko jest bajką, to jest wyjątkowo piękną bajką. I ja mimo tego, że znam wiele bajek tą wyjątkowo lubię i szanuję.