106
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@łaciatyreks - I po co tak kłamiesz? Nikt z wierzących nikogo nie wyzywa od głupców.
(2019.06.20)
No proszę, niby Bóg nie istnieje, a ateistów doprowadza do wrzenia i wzbudza w nich chęć do walki z Nim. Skoro nie istnieje, to po co się tak nim przejmujecie?
(2019.06.20)
Religia zapobiega temu, żeby nasze dzieci miały racjonalne kształcenie; religia nie dopuszcza do usunięcia podstawowych przyczyn wojny, religia nie pozwala nam na nauczanie etyki naukowego współdziałania, zastępując to starymi, dzikimi doktrynami grzechu i kary. Możliwe, że ludzkość stoi na progu Złotego Wieku, ale jeśli tak jest, niezbędne będzie naprzód uśmiercić smoka, który strzeże drzwi. A tym smokiem jest religia. [Bertrand Russel (1872-1970), filozof]
RobertKoliński (2019.06.20)
@RobertKoliński - Pomylony jestes. Na szczescie tacy jak ty sami sie wykluczaja z kosciola :D i to jest w tym najlepsze
(2019.06.20)
@RobertKoliński - Zawsze zadziwia mnie, jak ateiści, którzy wymyślili komunizm i wymordowali w bestialski sposób 100 mln ludzi, mówią o tym, że to religie są złem. To by było nawet zabawne, gdyby nie ta śmierć 100 mln niewinnych istnień ludzkich, oraz niezliczona ilość torturowanych i prześladowanych.
(2019.06.20)
Znowu zabobony! Więcej tolerancji. Tylko parady równości z kolorową tęczą powinny blokować elbląskie ulice,
Niehejter (2019.06.20)
pokażcie w Piśmie Świętym gdzie jest to święto
(2019.06.20)
@Niehejter - znajdź dobrego psychiatrę
(2019.06.20)
@RobertKoliński - Lewacki BŁAZNIE jak będziesz konał nie proś o księdza i ostatnie namaszczenie.
(2019.06.20)
Jeśli to wszystko jest bajką, to jest wyjątkowo piękną bajką. I ja mimo tego, że znam wiele bajek tą wyjątkowo lubię i szanuję.
(2019.06.20)