Wybrany wątek opinii
Niedługo człowiek niewierzący będzie bał się żyć w tym kraju. Będzie jak w Iranie. Że skrajności w skrajność
Do moderacji
Odpowiedz
41
49
Janusz, ty i twoja grazyna możecie być spokojni. Każda religia chroni niepełnosprawnych.
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
Wolę to, niż rządy ateistów. Bolszewiki pokazały, czym jest ateizm. Ilu to ludzi wymordowiliście w bestialski sposób przez ostatnie 100 lat w imię miłości i równości, przypomnij mi, ponad 100 mln?
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
śpij spokojnie kk
Do moderacji
Odpowiedz
1
0