Wybrany wątek opinii

Niedługo człowiek niewierzący będzie bał się żyć w tym kraju. Będzie jak w Iranie. Że skrajności w skrajność
Janusz235 (2019.06.20)
Janusz, ty i twoja grazyna możecie być spokojni. Każda religia chroni niepełnosprawnych.
(2019.06.20)
Wolę to, niż rządy ateistów. Bolszewiki pokazały, czym jest ateizm. Ilu to ludzi wymordowiliście w bestialski sposób przez ostatnie 100 lat w imię miłości i równości, przypomnij mi, ponad 100 mln?
(2019.06.20)
śpij spokojnie kk
tom234 (2019.06.20)
Powrót do komentarzy