A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Matczak to ten sam, który straszył blogera, że zablokuje przyjęcie córki owego blogera na studia? Następny obrońca demokracji. ..
Kat na idiotów ma oczywiście rację, po co nam jakiś Matczak wszak my w Elblągu mamy swojego Wcisłę,Wilka,Kobylarza a z młodych Traksa czy Nissana.Matczakom już dziękujemy i wsłuchujemy się w garbusiarza cyklistę i oczywiście crem dę la creme kata
ani słowa o LGBT , skandal,
Lewacka propaganda, ten Pan gdzieś ostatnio się wypowiadał, że dobrze by było przyjąć do Polski muzułmanów. Martwi mnie to, że takie osoby jak ten Pan kształcą naszą młodzież, wciskając im lewacki bełkot.
Kat_Na_Idiotów niezwykle ciepło o sobie myśli i nie rozumie, że słuchanie takich osób jak prof. Matczak, czyli jasno i precyzyjnie się wypowiadających, bez cienia agresji i nienawiści do przeciwników politycznych to uczta dla ducha. Przy okazji skłania do autorefleksji. Wszystkim polecam.
I jak zwykle większość nic nie zrozumiała z tej dyskusji. Nadal dominuje postawa odwetu, szukania winnych, rozliczania, a nie szukania porozumienia. Stąd mamy gorące dyskusje o gender, aborcji, inności seksualnej, w której większość dyskutantów nie ma pojęcia o tych problemach. Tak to się toczy i każde logiczne i rozsądne rozwiązania nie zostaną zaakceptowane, bo wzbudzają podejrzenie, a w zależności od poglądów wskazują winnych. A wtedy właśnie pojawia się żądanie rozliczania i ukarania.
Podziwiam, że po jednym wysłuchaniu potoku słów taka piękna laurka dla teoretyka. .. .powtarzam znam co najmniej kilka osób nie, mniej wykształconych, kulturalnych z doświadczeniem ale tego słabo ceniający i z kompleksami Warszawki nie zrozumieją i tak prawda?
Super spotkanie. Szkoda, że ludzie o poglądach Uzdrowiciela w nich nie uczestniczą. Myślenie schematami i w oparciu o kalki myślowe jest porażające. A już najbardziej śmieszą mnie tzw. bojownicy, którzy wszędzie widzą komunę bądź komunistów. A sami palcem nie ruszyli, by z nią walczyć, bo albo za młodzi albo tak jak ich guru, czyli Kaczyński w stanie wojennym siedzieli w domu mamusi.
ten Pan wykorzystuje w dyspucie politycznej cudze dzieci, tworzy scenariusze szantażu rodzicielskiego, nie rozumiem dlaczego go zaproszono, czy miał opowiadać jak szantażować przeciwnika w dyskusji jego dziećmi? o co tu chodzi?
@eb - ten sam we własnej osobie, autorytet moralny elbląskiej śmietanki intelektualnej,