UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I jak zwykle większość nic nie zrozumiała z tej dyskusji. Nadal dominuje postawa odwetu, szukania winnych, rozliczania, a nie szukania porozumienia. Stąd mamy gorące dyskusje o gender, aborcji, inności seksualnej, w której większość dyskutantów nie ma pojęcia o tych problemach. Tak to się toczy i każde logiczne i rozsądne rozwiązania nie zostaną zaakceptowane, bo wzbudzają podejrzenie, a w zależności od poglądów wskazują winnych. A wtedy właśnie pojawia się żądanie rozliczania i ukarania.

Muzin

Anuluj