43
13.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zainteresowanie stanem demokracji jak widzę ze zdjęć dotyczy głównie tych którzy nie zrozumieli jeszcze że większość społeczeństwa jest zadowolone z obecnego stanu demokracji i kierunku zmian. Interpretacja pojęcia demokracji jest trudnym zadaniem bowiem dotyczy różnych środowisk w których jej stan jest również różnie interpretowany w zależności od aktualnych potrzeb tych środowisk. Podobnie jest z Ustawą Zasadnicza.
(2019.06.13)

info

7  
  2
@sdsdsd - Masz na myśli chyba maślankę.
(2019.06.13)
Oj boli tę Niezwykłą Kastę, oj boli.
rolio (2019.06.13)

info

6  
  5
Oj, wy biedne elblongi, suwereny. .. żal was.
oyfr66w (2019.06.13)

info

3  
  2
aż się wruszyłem gdy zobaczyłem na ścianie zdjęcie Pana Polańskiego, to chyba fotka z amerykańskiego listu gończego, nie mogą mu podarować, że zgwałcił 13 letnie dziecko, co za niepostepowy naród, ściagają go i ścigają, a to trzeba na to popatrzeć jako zjawisko artystyczne, docenić i i dać nagrodę nawet, Elbląg jak widać docenił i elity wpełni układnie podziwiają Pana artystę ściagnego w USA za pedofilię, ciekawe czy równie ukąłdnie podziwialiby gdyby to na ich córce artysta eksperymentował,
szokiniedowierzanie (2019.06.13)

info

4  
  4
Jak już wspomina pan Nixona, to może powiedz o dziennikarzach, którzy wykryli i ujawnili aferę związaną z nim. Dostali nagrody i zostali bohaterami w USA. A co u nas robi sie z ludżmi, którzy ujawniaja afery?Kilku popełniło samobójstwo.
mm263 (2019.06.13)
Jak można strzelić sobie lewą reką w lewe kolano i lewa stopę jednym strzałem ??? PortEl jak zwykle trzyma z łopozycją.
DemoKracja (2019.06.13)

info

4  
  3
Ludzie sami musza poczuc bat na wlasnej skorze, inaczej nikt i nic nie jest w stanie wytlumaczyc ze biale jest czarne a czarne jest biale.
(2019.06.13)

info

5  
  2
@mm263 - nixon nie wisi na ścianie, . .. to może hitlera powspominaj człowieku, pokrętnosc lewackiego sposobu kojarzenia zaskakuje, nei widzisz związku pomiędzy pedofilią a Panem Polańskim? naprawdę nie widzicie tego przez te swoje lewackie okulary poprawnosci?
sdads (2019.06.13)
@mm263 - Bo taki mamy w Polsce model demokracji pielęgnowanej przez ludzi byłego ustroju którzy do dzis nie zostali odsunieci w niebyt.
(2019.06.13)