A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zainteresowanie stanem demokracji jak widzę ze zdjęć dotyczy głównie tych którzy nie zrozumieli jeszcze że większość społeczeństwa jest zadowolone z obecnego stanu demokracji i kierunku zmian. Interpretacja pojęcia demokracji jest trudnym zadaniem bowiem dotyczy różnych środowisk w których jej stan jest również różnie interpretowany w zależności od aktualnych potrzeb tych środowisk. Podobnie jest z Ustawą Zasadnicza.
@sdsdsd - Masz na myśli chyba maślankę.
Oj boli tę Niezwykłą Kastę, oj boli.
Oj, wy biedne elblongi, suwereny. .. żal was.
aż się wruszyłem gdy zobaczyłem na ścianie zdjęcie Pana Polańskiego, to chyba fotka z amerykańskiego listu gończego, nie mogą mu podarować, że zgwałcił 13 letnie dziecko, co za niepostepowy naród, ściagają go i ścigają, a to trzeba na to popatrzeć jako zjawisko artystyczne, docenić i i dać nagrodę nawet, Elbląg jak widać docenił i elity wpełni układnie podziwiają Pana artystę ściagnego w USA za pedofilię, ciekawe czy równie ukąłdnie podziwialiby gdyby to na ich córce artysta eksperymentował,
Jak już wspomina pan Nixona, to może powiedz o dziennikarzach, którzy wykryli i ujawnili aferę związaną z nim. Dostali nagrody i zostali bohaterami w USA. A co u nas robi sie z ludżmi, którzy ujawniaja afery?Kilku popełniło samobójstwo.
Jak można strzelić sobie lewą reką w lewe kolano i lewa stopę jednym strzałem ??? PortEl jak zwykle trzyma z łopozycją.
Ludzie sami musza poczuc bat na wlasnej skorze, inaczej nikt i nic nie jest w stanie wytlumaczyc ze biale jest czarne a czarne jest biale.
@mm263 - nixon nie wisi na ścianie, . .. to może hitlera powspominaj człowieku, pokrętnosc lewackiego sposobu kojarzenia zaskakuje, nei widzisz związku pomiędzy pedofilią a Panem Polańskim? naprawdę nie widzicie tego przez te swoje lewackie okulary poprawnosci?
@mm263 - Bo taki mamy w Polsce model demokracji pielęgnowanej przez ludzi byłego ustroju którzy do dzis nie zostali odsunieci w niebyt.