UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kat na idiotów ma oczywiście rację, po co nam jakiś Matczak wszak my w Elblągu mamy swojego Wcisłę,Wilka,Kobylarza a z młodych Traksa czy Nissana.Matczakom już dziękujemy i wsłuchujemy się w garbusiarza cyklistę i oczywiście crem dę la creme kata