UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podziwiam, że po jednym wysłuchaniu potoku słów taka piękna laurka dla teoretyka. .. .powtarzam znam co najmniej kilka osób nie, mniej wykształconych, kulturalnych z doświadczeniem ale tego słabo ceniający i z kompleksami Warszawki nie zrozumieją i tak prawda?
Cieplutko_pozdrawiam_Kat