UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziwiam, że po jednym wysłuchaniu potoku słów taka piękna laurka dla teoretyka. .. .powtarzam znam co najmniej kilka osób nie, mniej wykształconych, kulturalnych z doświadczeniem ale tego słabo ceniający i z kompleksami Warszawki nie zrozumieją i tak prawda?

Cieplutko_pozdrawiam_Kat

Anuluj