UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kat na idiotów ma oczywiście rację, po co nam jakiś Matczak wszak my w Elblągu mamy swojego Wcisłę,Wilka,Kobylarza a z młodych Traksa czy Nissana.Matczakom już dziękujemy i wsłuchujemy się w garbusiarza cyklistę i oczywiście crem dę la creme kata