UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kat na idiotów ma oczywiście rację, po co nam jakiś Matczak wszak my w Elblągu mamy swojego Wcisłę,Wilka,Kobylarza a z młodych Traksa czy Nissana.Matczakom już dziękujemy i wsłuchujemy się w garbusiarza cyklistę i oczywiście crem dę la creme kata


Anuluj