UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Podziwiam, że po jednym wysłuchaniu potoku słów taka piękna laurka dla teoretyka. .. .powtarzam znam co najmniej kilka osób nie, mniej wykształconych, kulturalnych z doświadczeniem ale tego słabo ceniający i z kompleksami Warszawki nie zrozumieją i tak prawda?
Cieplutko_pozdrawiam_Kat