UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super spotkanie. Szkoda, że ludzie o poglądach Uzdrowiciela w nich nie uczestniczą. Myślenie schematami i w oparciu o kalki myślowe jest porażające. A już najbardziej śmieszą mnie tzw. bojownicy, którzy wszędzie widzą komunę bądź komunistów. A sami palcem nie ruszyli, by z nią walczyć, bo albo za młodzi albo tak jak ich guru, czyli Kaczyński w stanie wojennym siedzieli w domu mamusi.