Wybrany wątek opinii

j , sam chyba jesteś nierobem, ci co tak mało zarabiają to robią bardzo ciężko, a ci co zarabiają tak dużo to kur.a nie wiedzą co to ciężka praca . To lepiej nic nie gadaj
Polak (2019.06.11)
Słabo.. Jedni i drudzy pracują ciężko (choć nie wiem co masz na myśli pisząc ciężko), tylko z przyczyn raczej od nich niezależnych, jedni mają więcej inni mniej, z pewnością ma tu znaczenie odpowiedzialność.
Też pracuję (2019.06.11)
Powrót do komentarzy