UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słabo.. Jedni i drudzy pracują ciężko (choć nie wiem co masz na myśli pisząc ciężko), tylko z przyczyn raczej od nich niezależnych, jedni mają więcej inni mniej, z pewnością ma tu znaczenie odpowiedzialność.
Też pracuję