UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słabo.. Jedni i drudzy pracują ciężko (choć nie wiem co masz na myśli pisząc ciężko), tylko z przyczyn raczej od nich niezależnych, jedni mają więcej inni mniej, z pewnością ma tu znaczenie odpowiedzialność.

Też pracuję

Anuluj