UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz to za późno za stary jesteś,,kiedyś jak byłeś w młodzieżówce pzpr to byś jeździł w pochodzie 1 maja......
Robespierre
Teraz to za późno za stary jesteś,,kiedyś jak byłeś w młodzieżówce pzpr to byś jeździł w pochodzie 1 maja......
Robespierre