UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz to za późno za stary jesteś,,kiedyś jak byłeś w młodzieżówce pzpr to byś jeździł w pochodzie 1 maja......

Robespierre

Anuluj