UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słabo.. Jedni i drudzy pracują ciężko (choć nie wiem co masz na myśli pisząc ciężko), tylko z przyczyn raczej od nich niezależnych, jedni mają więcej inni mniej, z pewnością ma tu znaczenie odpowiedzialność.

Też pracuję