UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo to jest miasto marzeń dla takich ludzi Jak widać na buty już zabrakło ale może 2019 będzie lepszy !!!Swoja drogą ciekawe jak radni sobie radzili i jakie marzenia spełniali. Swiat Disneya nam się tu zrobił.