A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kościół kreuje Wojtyłę na papieża, który walczył z przestępstwami pedofilnymi w Kościele. Tymczasem to on zatwierdził Kodeks Prawa Kanonicznego, który zniósł surowe kary za wykorzystywanie seksualne dzieci przez księży.
Przez cały okres pontyfikatu nie zniósł też tajemnicy papieskiej chroniącej przestępstwa seksualne duchownych. Polecam artykuł Oko. Press z niesławnego 4 czerwca (2019) pt. "Kościół i pedofilia. To Jan Paweł II złagodził w 1983 roku kary dla księży molestujących dzieci".
@RobertKoliński - nie może być mowy o jakiejś „pladze”, jak chciałyby tego lewicowe ośrodki propagandy
Po co ten zachwyt ?? Po to, że za życia był już świętym ! BYłam wtedy w 3 klasie technikum, Papież przejechał niedaleko mnie aż sie czuło Boże Miłosierdzie, taka nieopisana dobroć bijącą od Jana Pawła II
@malala - ale zachwycać się?
Nie płakałem po papieżu. 21 wiek gdzie w Polsce religia wiedzie prym. To jedna wielka mitologia. Z tym że tutaj mamy jednego bożka, ale w trzech bytach. A ludzie w to wierzą i klapki na oczach, bo papież pomachał, poklepał po pleckach. Jeden wielki CIEMNOGRÓD. Dodam tylko że nie jestem ani z pis ani z po ani z innej komunistycznej partii i żadnej nie popieram - wyprzedam hejterów co mnie zaraz zaczną od kodowców wyzywać. Jak najmniej kościółka oraz państwa w moim i waszym życiu. Tego sobie życzę i wam też.
@tralalal - Brawo, popieram też.
Halex wypozyczyl piasek na kopiec
A kto każe płakać??
@tralalal - chetnie bym ci przyznal racje ale twoje argumenty mnie nie przekonaly
Oprócz samego przylotu JP II do Elbląga, to bardzo dobrze pamiętam prohibicję dzień przed. 😂😂😂 Jakiś rządowy wariat wpadł na genialny pomysł żeby w każdym mieście gdzie będzie JP II dzień wcześniej wprowadzić zakaz sprzedaży alkoholu. Największe wzięcie miał sprzedawany pokątnie Spirytus Sanktus. 😂