UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co ten zachwyt ?? Po to, że za życia był już świętym ! BYłam wtedy w 3 klasie technikum, Papież przejechał niedaleko mnie aż sie czuło Boże Miłosierdzie, taka nieopisana dobroć bijącą od Jana Pawła II

malala