UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oprócz samego przylotu JP II do Elbląga, to bardzo dobrze pamiętam prohibicję dzień przed. 😂😂😂 Jakiś rządowy wariat wpadł na genialny pomysł żeby w każdym mieście gdzie będzie JP II dzień wcześniej wprowadzić zakaz sprzedaży alkoholu. Największe wzięcie miał sprzedawany pokątnie Spirytus Sanktus. 😂

PMS

Anuluj