UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie płakałem po papieżu. 21 wiek gdzie w Polsce religia wiedzie prym. To jedna wielka mitologia. Z tym że tutaj mamy jednego bożka, ale w trzech bytach. A ludzie w to wierzą i klapki na oczach, bo papież pomachał, poklepał po pleckach. Jeden wielki CIEMNOGRÓD. Dodam tylko że nie jestem ani z pis ani z po ani z innej komunistycznej partii i żadnej nie popieram - wyprzedam hejterów co mnie zaraz zaczną od kodowców wyzywać. Jak najmniej kościółka oraz państwa w moim i waszym życiu. Tego sobie życzę i wam też.

tralalal