UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oprócz samego przylotu JP II do Elbląga, to bardzo dobrze pamiętam prohibicję dzień przed. 😂😂😂 Jakiś rządowy wariat wpadł na genialny pomysł żeby w każdym mieście gdzie będzie JP II dzień wcześniej wprowadzić zakaz sprzedaży alkoholu. Największe wzięcie miał sprzedawany pokątnie Spirytus Sanktus. 😂
PMS