UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co ten zachwyt ?? Po to, że za życia był już świętym ! BYłam wtedy w 3 klasie technikum, Papież przejechał niedaleko mnie aż sie czuło Boże Miłosierdzie, taka nieopisana dobroć bijącą od Jana Pawła II
malala