Wybrany wątek opinii
Piękne i niezapomniane chwile
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Piękne i niezapomniane chwile. .. .nie wiem, co w tym takiego pięknego. wydarzenie koscielne i tyle. Po co ten zachwyt.
Do moderacji
Odpowiedz
10
13
Po co ten zachwyt ?? Po to, że za życia był już świętym ! BYłam wtedy w 3 klasie technikum, Papież przejechał niedaleko mnie aż sie czuło Boże Miłosierdzie, taka nieopisana dobroć bijącą od Jana Pawła II
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
@malala - ale zachwycać się?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1