Wybrany wątek opinii

Piękne i niezapomniane chwile
(2019.06.06)
Piękne i niezapomniane chwile. .. .nie wiem, co w tym takiego pięknego. wydarzenie koscielne i tyle. Po co ten zachwyt.
(2019.06.06)
Po co ten zachwyt ?? Po to, że za życia był już świętym ! BYłam wtedy w 3 klasie technikum, Papież przejechał niedaleko mnie aż sie czuło Boże Miłosierdzie, taka nieopisana dobroć bijącą od Jana Pawła II
malala (2019.06.06)
@malala - ale zachwycać się?
(2019.06.06)
Powrót do komentarzy