UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fryc - Nie wiem czemu czepiasz się pedagogiki, ja jestem mgr pedagogiki. Tego co zapomniałem o liczeniu kratownic w technikum pewnie Ty jeszcze się musisz zapewne nauczyć i powiem Tobie, że kierunek jak każdy inny wszędzie trzeba się uczyć. Lubię matmę i psychologię też lubię i powiem że nie ma łatwych nauk a kto twierdzi inaczej tak naprawdę nie zagłębia się w temat i studiuje powierzchownie.