UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapraszamy....cv...zaświadczenia o niekaralności..dyplom ukończenia studiów....itp do kadr...później pół roku na naukę wszystkiego....egzamin panstwowy..I jeśli go zdasz..potem praca oficjalnie od 7.15 do 15.15 plus nieoficjalnie zalezy czy będziesz dobra...I placa 2100 brutto . Nikt wam nie broni sprawdzic swoich mozliwosci
Pracownik WS