A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty, oświecony. To "ciut większe" to trzmiel, a nie bąk. Bąk to kompletnie inny owad z innego rzędu.
Owady są na przystanku bo konstale swoim trzesieniem i jazgotem przyciągają je. A moze wuczyly ze kroi sie upadek T E.
Jesli to roj przczol to oczywiscie ze trzeba byc ostroznym, tym uczulonym, zyciu zagraza jedno zadlo.
Chcialbym Ciebie bohaterze, zobaczyc spuchnietego jak balon ! Ale oczywiscie, siedzac w domu przy ekranie nie wiesz jak swiat wyglada !. .. Nie zapomnij zawazac sznurowadel idac do piaskownicy. ..
Na muchach I seksie zna sie Niesiolowski professor z Platform Obywatelskiej.Trzeba po niego wyslac umyslnego moze cos poradzi.Garbusiarz cyklista
@CT - pszczol
Jak każde zagrożenie na które jesteśmy narażeni trzeba usuwać. Tym razem poszło gładko. Ale największym zagrożeniem dla mieszkańców Elbląga są sami mieszkańcy. .. .. Tak, tak. .. oszołomstwo nie śpi. .. .. jest tego coraz więcej i do skrzyneczki nie wejdą. .. .
Na powaznie: roj pszczol to nie gniazdo,moze powstac w ciagu paru minutes.Garbusiarz cyklista
Pewnie, lepiej zadzwonić na Portel niż zgłosić do służb żeby usunęły :D.
@Trochę.wiedzy.się.przyda - Bąk nie jest większy od pszczoły. Za to trzmiel tak.
zapakował pszczelarz do rojnicy i po bólu