37
05.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak nie drażnisz pszczół to nic ci nie zrobią. Proste. CT widzisz tego faceta ze zdjęcia łapał te pszczoły i to nie jest laluś, nawet był bez kombinezonu, ja też tak robię ze swoimi pszczołami.
(2019.06.05)
Znam tego pszczelarza, pyszny miód od niego kupuję. Poza tym wstawił mi fachowo okna w mieszkaniu. Super gość.
(2019.06.05)

info

4  
  0
A jak ktoś jest uczulony, to może nie wysiadać, poza tym pszczoły, trzmiele, szerszenie i osy latają wszędzie i jakoś te osoby żyją.
(2019.06.05)
A gdzie te owady mają mieszkać...... mądralo.... Chyba w gniazdach
Dzika (2019.06.05)
Osy gryzą. Pszczoły żądlą. Tyle w temacie.
wiedza (2019.06.06)

info

3  
  0
(. .. .) Lidl informuje w komunikacie, że badanie wykazało w produkcie "Kapusta biała młoda, luz" "przekroczenie limitu prawnego dla pozostałości środka ochrony roślin i produkt został wycofany ze sprzedaży". Brawo !!! Zdrowe bo polskie !!!!!
(2019.06.06)

info

1  
  0
Dlaczego na przystankach, w rozkładzie internetowym i w komunikatach głosowych przystanki mają różne nazwy? Nie można tak prostej sprawy ujednolicić?
(2019.06.06)

info

1  
  0