A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak nie drażnisz pszczół to nic ci nie zrobią. Proste. CT widzisz tego faceta ze zdjęcia łapał te pszczoły i to nie jest laluś, nawet był bez kombinezonu, ja też tak robię ze swoimi pszczołami.
Znam tego pszczelarza, pyszny miód od niego kupuję. Poza tym wstawił mi fachowo okna w mieszkaniu. Super gość.
A jak ktoś jest uczulony, to może nie wysiadać, poza tym pszczoły, trzmiele, szerszenie i osy latają wszędzie i jakoś te osoby żyją.
A gdzie te owady mają mieszkać...... mądralo.... Chyba w gniazdach
Osy gryzą. Pszczoły żądlą. Tyle w temacie.
(. .. .) Lidl informuje w komunikacie, że badanie wykazało w produkcie "Kapusta biała młoda, luz" "przekroczenie limitu prawnego dla pozostałości środka ochrony roślin i produkt został wycofany ze sprzedaży". Brawo !!! Zdrowe bo polskie !!!!!
Dlaczego na przystankach, w rozkładzie internetowym i w komunikatach głosowych przystanki mają różne nazwy? Nie można tak prostej sprawy ujednolicić?