UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak każde zagrożenie na które jesteśmy narażeni trzeba usuwać. Tym razem poszło gładko. Ale największym zagrożeniem dla mieszkańców Elbląga są sami mieszkańcy. .. .. Tak, tak. .. oszołomstwo nie śpi. .. .. jest tego coraz więcej i do skrzyneczki nie wejdą. .. .

troll2018