Pszczoły zaatakowały przystanek (aktualizacja)
Pszczoły zostały bezpiecznie przewiezione w inne miejsce (fot. Michał Skroboszewski)
- Na przystanku tramwajowym na Płk. Dąbka jest rój pszczół. Pasażerowie boją się wysiadać – z taką informacją zadzwonił do nas jeden z czytelników. Przystanek został zamknięty, ale już wszystko wróciło do normy. Zobacz zdjęcia.