Wybrany wątek opinii
Gniazdo pszczół hehe gniazda to raczej robią osy i szerszenie a pszczoły to roje i zapewne usiadł by odpocząć co mało prawdopodobne by na przystanku robiły odpoczynek.
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
No, co racja, to racja. Ale ogół jest ciemny i dla nich takie "cóś" to pszczoła, a ciut większe to bąk - no i nic nie zrobisz. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@Trochę.wiedzy.się.przyda - Bąk nie jest większy od pszczoły. Za to trzmiel tak.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
A gdzie te owady mają mieszkać...... mądralo.... Chyba w gniazdach
Do moderacji
Odpowiedz
0
0