Wybrany wątek opinii
No, co racja, to racja. Ale ogół jest ciemny i dla nich takie "cóś" to pszczoła, a ciut większe to bąk - no i nic nie zrobisz. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
Ty, oświecony. To "ciut większe" to trzmiel, a nie bąk. Bąk to kompletnie inny owad z innego rzędu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0