UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak każde zagrożenie na które jesteśmy narażeni trzeba usuwać. Tym razem poszło gładko. Ale największym zagrożeniem dla mieszkańców Elbląga są sami mieszkańcy. .. .. Tak, tak. .. oszołomstwo nie śpi. .. .. jest tego coraz więcej i do skrzyneczki nie wejdą. .. .

troll2018

Anuluj