37
05.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No, co racja, to racja. Ale ogół jest ciemny i dla nich takie "cóś" to pszczoła, a ciut większe to bąk - no i nic nie zrobisz. ..
Trochę.wiedzy.się.przyda (2019.06.05)
One czekaja na zlot KOD przed sądem. Pomyliły tylko sie o jeden przystanek.
(2019.06.05)

info

17  
  9
To tramwaje nie mogły po prostu pomijać tego jednego przystanku zamiast zmieniać trasę? Tylko w Elblągu takie rzeczy są możliwe...
Elblonk (2019.06.05)
Ta firma upada a szczególnie jej wizerunek. Dlaczego powstaje tak mała hala w zajezdni. Rozebrac te szpecące budynki tuż za murem idąc chodnikiem widok jak za PRL-u. Czy naprawde dyrekcją nie widzi jak wyglada ten plac za szlabanami.
(2019.06.05)

info

7  
  2
Ciekawe, to gniazdo musiało jakiś czas powstawać więc tu jest ewidentne zaniedbanie `spółki` zarządzającej tramwajami. Nikt nie sprząta i nie kontroluje stanu przystanków ?
(2019.06.05)
Tak jak w Pacanowie,gdzie kozy czy krowy kuja Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.06.05)
Janek! Czy ty naprawde tak wszystkio musisz lykac? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.05)
Przeciez to byl zgryw,nie lykaj kazdego slowa pisanego doslownie,Bo takimi ludzmi bardzo latwo manipulowac.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.06.05)
Pszczoly umieja latach do tylu I do gory lapami,a osy I szerszenie tego nie potrafia.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.05)
To w końcu pszczoły, osy, czy szerszenie? A może muchy, albo motyle? Ktoś tu się w ogóle zna choć trochę na owadach?
(2019.06.05)