A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No, co racja, to racja. Ale ogół jest ciemny i dla nich takie "cóś" to pszczoła, a ciut większe to bąk - no i nic nie zrobisz. ..
One czekaja na zlot KOD przed sądem. Pomyliły tylko sie o jeden przystanek.
To tramwaje nie mogły po prostu pomijać tego jednego przystanku zamiast zmieniać trasę? Tylko w Elblągu takie rzeczy są możliwe...
Ta firma upada a szczególnie jej wizerunek. Dlaczego powstaje tak mała hala w zajezdni. Rozebrac te szpecące budynki tuż za murem idąc chodnikiem widok jak za PRL-u. Czy naprawde dyrekcją nie widzi jak wyglada ten plac za szlabanami.
Ciekawe, to gniazdo musiało jakiś czas powstawać więc tu jest ewidentne zaniedbanie `spółki` zarządzającej tramwajami. Nikt nie sprząta i nie kontroluje stanu przystanków ?
Tak jak w Pacanowie,gdzie kozy czy krowy kuja
Garbusiarz cyklista
Janek! Czy ty naprawde tak wszystkio musisz lykac? Garbusiarz cyklista
Przeciez to byl zgryw,nie lykaj kazdego slowa pisanego doslownie,Bo takimi ludzmi bardzo latwo manipulowac.Garbusiarz cyklista
Pszczoly umieja latach do tylu I do gory lapami,a osy I szerszenie tego nie potrafia.Garbusiarz cyklista
To w końcu pszczoły, osy, czy szerszenie? A może muchy, albo motyle? Ktoś tu się w ogóle zna choć trochę na owadach?