Wybrany wątek opinii

Coś mi się zdaje, że po prostu ludziska nie rozróżniają tych owadów. .. Ktoś tu wspomniał, że gniazda (takie pękate, lekko stożkowate, szarawe) robią szerszenie albo osy, a nie pszczoły. Poza tym szerszenie i osy są ŻÓŁTO - CZARNE, a pszczoły takie brunatnawe i latają inaczej, ale to już trzeba się trochę orientować. To że wszystkie żądlą, jest prawdą, ale po prostu trzeba się spokojnie zachowywać i trzymać z daleka.
Trochę.wiedzy.się.przyda (2019.06.05)
Pszczoly umieja latach do tylu I do gory lapami,a osy I szerszenie tego nie potrafia.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.05)
Powrót do komentarzy