UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, to gniazdo musiało jakiś czas powstawać więc tu jest ewidentne zaniedbanie `spółki` zarządzającej tramwajami. Nikt nie sprząta i nie kontroluje stanu przystanków ?
Ciekawe, to gniazdo musiało jakiś czas powstawać więc tu jest ewidentne zaniedbanie `spółki` zarządzającej tramwajami. Nikt nie sprząta i nie kontroluje stanu przystanków ?