UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe, to gniazdo musiało jakiś czas powstawać więc tu jest ewidentne zaniedbanie `spółki` zarządzającej tramwajami. Nikt nie sprząta i nie kontroluje stanu przystanków ?


Anuluj