UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta firma upada a szczególnie jej wizerunek. Dlaczego powstaje tak mała hala w zajezdni. Rozebrac te szpecące budynki tuż za murem idąc chodnikiem widok jak za PRL-u. Czy naprawde dyrekcją nie widzi jak wyglada ten plac za szlabanami.


Anuluj