Pszczoły zaatakowały przystanek (aktualizacja)

37
05.06.2019
Pszczoły zaatakowały przystanek (aktualizacja)
Pszczoły zostały bezpiecznie przewiezione w inne miejsce (fot. Michał Skroboszewski)
- Na przystanku tramwajowym na Płk. Dąbka jest rój pszczół. Pasażerowie boją się wysiadać – z taką informacją zadzwonił do nas jeden z czytelników. Przystanek został zamknięty, ale już wszystko wróciło do normy. Zobacz zdjęcia.
Chodzi o przystanek tramwajowy Płk. Dąbka/Pionierska w stronę pętli na ul. Ogólnej.
   - Przystanek został wyłączony z ruchu. Tramwaje linii 4 i 5 jeżdżą ulicą Browarną. Chodzi o kursy w kierunku pętli na ul. Ogólnej. Tramwaje jeżdżące w drugą stronę kursują normalnie ul. Płk. Dąbka – poinformował nas Michał Górecki, rzecznik prasowy Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu.
   Przystanek jest wyłączony, dopóki rój pszczół nie zostanie usunięty. Odpowiednie służby zostały już powiadomione i pasażerom pozostaje czekać na usunięcie zagrożenia. Tramwaje kursujące w kierunku Starego Miasta jeżdżą zgodnie z trasą ul. Płk. Dąbka.
   
   *** Tuż przed godziną 12 - jak poinformował nas Michał Górecki - pszczoły zostały przeniesione w bezpieczne miejsce, przystanek jest czynny, tramwaje kursują zgodnie z planem.
   
SM

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co to za żart? Boją się zwykłych os? Ale żenada, coraz więcej lalusiów w społeczeństwie.
(2019.06.05)
Jednym słowem osy rządzą !
Fredd.. (2019.06.05)

info

14  
  7
To nie osy,a szerszenie,chyba wyraznie napisli,czytaj ze zrozumieniem.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.05)
Gdzie jest napisane że to szerzenie garbusiu?
Janek11 (2019.06.05)
@Zbyszek 1 - "jest gniazdo pszczół. " - gdzie tu w/g ciebie jest o szerszeniach?
(2019.06.05)
Najpierw było os, a potem pszczół.
(2019.06.05)
Gniazdo pszczół hehe gniazda to raczej robią osy i szerszenie a pszczoły to roje i zapewne usiadł by odpocząć co mało prawdopodobne by na przystanku robiły odpoczynek.
(2019.06.05)
na tramwaj czekaly
abcd (2019.06.05)

info

23  
  0
a zobaczcie jak dymi komin z naszej elektrociepłowni !!!
wredny_typ (2019.06.05)

info

5  
  2
Coś mi się zdaje, że po prostu ludziska nie rozróżniają tych owadów. .. Ktoś tu wspomniał, że gniazda (takie pękate, lekko stożkowate, szarawe) robią szerszenie albo osy, a nie pszczoły. Poza tym szerszenie i osy są ŻÓŁTO - CZARNE, a pszczoły takie brunatnawe i latają inaczej, ale to już trzeba się trochę orientować. To że wszystkie żądlą, jest prawdą, ale po prostu trzeba się spokojnie zachowywać i trzymać z daleka.
Trochę.wiedzy.się.przyda (2019.06.05)