UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W elblagu spoleczenstwo w 90proc lewicowe, wiec potrzebujemy karty lgbt+ i marszow rownosci jak w gdansku. Nic nam wiecej do szczescia juz nie potrzeba.
Teczowy sarkastyczny
W elblagu spoleczenstwo w 90proc lewicowe, wiec potrzebujemy karty lgbt+ i marszow rownosci jak w gdansku. Nic nam wiecej do szczescia juz nie potrzeba.
Teczowy sarkastyczny