UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W elblagu spoleczenstwo w 90proc lewicowe, wiec potrzebujemy karty lgbt+ i marszow rownosci jak w gdansku. Nic nam wiecej do szczescia juz nie potrzeba.

Teczowy sarkastyczny

Anuluj