UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. ."karta Elblążanin plus" ma przyciągać ludzi młodych, by nie musieli wyjeżdżać z Elbląga. .. , i to ma być pomysł, chyba raczej mierna anegdota panowie radni i prezydencie? Praca, praca i tanie "mieszkanie plus" to jest to, co zachęci młode osoby do pozostania w mieście. A pan Balbuza nie wie że obecnie w każdej rodzinie jest od 2-5 samochodów i nie zależy to w ogóle od ilości osób, a od fantazji i potrzeby ich wykorzystywania. Rozejrzyj się panie radny to może coś tam dostrzeżesz.

kolo