UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Potrzebujemy, nowych wyborów samorządowych. Bo te co były okazały się przez akcję " podległy mi słup " ? itp. itd. .zwyczajną farsą, niestety zgodną z prawem. Miasto, stanęło w rozwoju od kilkunastu miesięcy.

Kryśka123.