UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Piszecie, ze potrzebujecie nowego prezydenta. Ludzie kochani! Minelo dopiero pol roku! Przeciez ten czlowiek byl wam znany od czasow prezydentury H. Sloniny, do tego rzadzil jedna kadencje jako prezydent. Wybraliscie, bo chcieliscie zeby bylo tak jak bylo. To pijcie teraz to piwo przez 5lat ktorego nawazyliscie.
Obserwator.