53
16.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dysekcję. .. matoł
dredd (2019.05.17)
W Szwecji rodziców pozbawiono by rodzicielstwa, a dziewczynkę przekazano do rodziny zastępczej, która w tym kraju jest wszechstronnie wykwalifikowana do opieki nad dziećmi. .. a u nas rozwydrzone bachory żle wychowane przez rodziców. .. Amen
(2019.05.17)

info

4  
  2
@Katarzynka - Wedle przepisów mogła jechać po chodniku po opioeką rodziców. A rower przeprowadzić. Jednak wiadomo chce się ufać dziecią coraz mniej czasu na spędzanie z dziecmi czasu. Normą jest praca do 17 albo puzniej. Potem trzeba ogarną jeszcze sprawy domowe i ooo. Niema czasu na wyjścia do parku niestety. Mój mały ma 6 lat ale boje się go sam wypuścić.
kriskris (2019.05.17)
Ludzie, szacun dla dziewczynki, że samodzielna, zdarza się, powinna przeprowadzić, ale ja też nie przeprowadzam. Kierowcy przed przejściem dla pieszych zwalniać, szczególnie przy szkołach, szczególnie kierowcy autobusów.
(2019.05.17)

info

1  
  14
Kiedy policja zabierze się za rowerzystów na chodnikach - dura lex sed lex.
ikiv (2019.05.17)
Przez przejście dla pieszych również kierowca samochodu powinien iść pieszo. ..
toster (2019.05.17)

info

7  
  2
Dziecko w tym wieku jest jako pieszy i może przejechać przez przejście.
Mis (2019.05.17)
I kto taką kartę rowerową posiada ? ;) dorośli i dzieci nie znający przepisów wyjeżdżają na ulice stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Pod opieką dorosłego bez karty rowerowej lub prawa jazdy to takie samo ryzyko. 7nlatka bez dorosłego wogóle nie powinna sie poruszać po ulicy.
Katarzynka (2019.05.17)
@ikiv - bierze się bierze - ostatnio dostałem upomnienie
(2019.05.17)
Zgadzam się. Brak ścieżki rowerowej, rower przeprowadzam(stara baba a tak robię). Czuję się bezpiecznie i tyle.
(2019.05.17)