UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Katarzynka - Wedle przepisów mogła jechać po chodniku po opioeką rodziców. A rower przeprowadzić. Jednak wiadomo chce się ufać dziecią coraz mniej czasu na spędzanie z dziecmi czasu. Normą jest praca do 17 albo puzniej. Potem trzeba ogarną jeszcze sprawy domowe i ooo. Niema czasu na wyjścia do parku niestety. Mój mały ma 6 lat ale boje się go sam wypuścić.
kriskris