UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I kto taką kartę rowerową posiada ? ;) dorośli i dzieci nie znający przepisów wyjeżdżają na ulice stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Pod opieką dorosłego bez karty rowerowej lub prawa jazdy to takie samo ryzyko. 7nlatka bez dorosłego wogóle nie powinna sie poruszać po ulicy.
Katarzynka