UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się. Brak ścieżki rowerowej, rower przeprowadzam(stara baba a tak robię). Czuję się bezpiecznie i tyle.
Zgadzam się. Brak ścieżki rowerowej, rower przeprowadzam(stara baba a tak robię). Czuję się bezpiecznie i tyle.