Wybrany wątek opinii

WYHAMOWAĆ !!! Jeśli coś komentujecie to przestrzegajcie zasad ortografii, bo to rzecz święta, gdy chodzi o Polaka i naszą tradycję oraz kulturę narodową.
(2019.05.16)
Wyluzuj! To że ktoś nie zna zasad ortografii lub ma dysekcję nie znaczy, że nie może wyrazić swojej opinii.
(2019.05.16)
Ty, patriota, co ma ortografia do tradycji i kultury narodowej?
(2019.05.16)
To się nazywa wtórny analfabetyzm. Niby ci ludzie mają zaawansowane urządzenia, które błyskawicznie znajdują błędy ortograficzne i podkreślają je na czerwono, ale nie potrafią z nich korzystać.
(2019.05.16)
Bardziej funkcjonalny niż wtórny. Tłuki po gównianych szkołach. Rowerzyści będą padać jak muchy, Polska to nie kraj na te gejropejskie mody, brak nawyków z obu stron i infrastruktury.
(2019.05.16)
Taka rzecz swieta , jak i Ty swiety , ktory nie robi nigdy pomylek - kulture i tradycje zostaw w spokoju , przeciez one jeszcze nic Ci nie zrobily ortografie trzymaj dla siebie Ty paragrafie
Cenzorek (2019.05.16)
dysekcję. .. matoł
dredd (2019.05.17)
Powrót do komentarzy