Wybrany wątek opinii
WYHAMOWAĆ !!! Jeśli coś komentujecie to przestrzegajcie zasad ortografii, bo to rzecz święta, gdy chodzi o Polaka i naszą tradycję oraz kulturę narodową.
Do moderacji
Odpowiedz
52
46
Wyluzuj! To że ktoś nie zna zasad ortografii lub ma dysekcję nie znaczy, że nie może wyrazić swojej opinii.
Do moderacji
Odpowiedz
26
27
Ty, patriota, co ma ortografia do tradycji i kultury narodowej?
Do moderacji
Odpowiedz
19
21
To się nazywa wtórny analfabetyzm. Niby ci ludzie mają zaawansowane urządzenia, które błyskawicznie znajdują błędy ortograficzne i podkreślają je na czerwono, ale nie potrafią z nich korzystać.
Do moderacji
Odpowiedz
37
6
Bardziej funkcjonalny niż wtórny. Tłuki po gównianych szkołach. Rowerzyści będą padać jak muchy, Polska to nie kraj na te gejropejskie mody, brak nawyków z obu stron i infrastruktury.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Taka rzecz swieta , jak i Ty swiety , ktory nie robi nigdy pomylek - kulture i tradycje zostaw w spokoju , przeciez one jeszcze nic Ci nie zrobily ortografie trzymaj dla siebie Ty paragrafie
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
dysekcję. .. matoł
Do moderacji
Odpowiedz
2
0