Zderzenie 7-letniej rowerzystki z autobusem

53
16.05.2019
Zderzenie 7-letniej rowerzystki z autobusem
(fot. Michał Skroboszewski)
 Dziś (16 maja) około godz. 17 na ul. Mickiewicza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy autobusu komunikacji miejskiej i 7-letniej rowerzystki. Pogotowie zabrało dziewczynkę do szpitala na dalsze badania. Zobacz zdjęcia.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantow, dziewczynka poruszająca się rowerem chciała przejechać przez przejście dla pieszych od strony parku, w tym momencie doszło do zderzenia z autobusem. 7-latka została zabrana przez pogotowie do szpitala na dalsze badania. Kierowca autobusu był trzeźwy.
   Policjanci badają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Pomóc ma w tym monitoring w autobusie oraz nagranie świadka zdarzenia, który jechał za autobusem.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oby dziewczynce nic się stało! Zdrówka!
Hlehle (2019.05.16)

info

58  
  3
Rower się przeprowadza. A gdzie rodzice córki? Kierowca bez winy nie miał szans wychamowac.
Rocco41 (2019.05.16)
WYHAMOWAĆ !!! Jeśli coś komentujecie to przestrzegajcie zasad ortografii, bo to rzecz święta, gdy chodzi o Polaka i naszą tradycję oraz kulturę narodową.
(2019.05.16)
Wyluzuj! To że ktoś nie zna zasad ortografii lub ma dysekcję nie znaczy, że nie może wyrazić swojej opinii.
(2019.05.16)
Ty, patriota, co ma ortografia do tradycji i kultury narodowej?
(2019.05.16)
To się nazywa wtórny analfabetyzm. Niby ci ludzie mają zaawansowane urządzenia, które błyskawicznie znajdują błędy ortograficzne i podkreślają je na czerwono, ale nie potrafią z nich korzystać.
(2019.05.16)
@Rocco41 - są przejscia na ktorym wolono jechac
d (2019.05.16)
I co nikt nie wyciąga konsekwencji z jazdy chodnikiem i przez przez przejścia. Tragedia
(2019.05.16)
Komentujący nie mają pojęcia o przepisach - 7 latka może jechać chodnikiem ale rower przez przejście dla pieszych trzeba przeprowadzić.
Katarzynka (2019.05.16)
Bardziej funkcjonalny niż wtórny. Tłuki po gównianych szkołach. Rowerzyści będą padać jak muchy, Polska to nie kraj na te gejropejskie mody, brak nawyków z obu stron i infrastruktury.
(2019.05.16)